O nas

Przedszkole „Ekoludki” usytuowane jest w malowniczym otoczeniu Jurajskiego Parku Krajobrazowego w Zabierzowie k/Krakowa. Jest to wymarzone miejsce dla dziecięcych zabaw, z dala od zanieczyszczonego miasta, a jednocześnie z dogodną możliwością dojazdu. W budynku przedszkola znajdują się przestronne sale bardzo dobrze wyposażone w zabawki z naturalnych materiałów i pomoce dydaktyczne odpowiednio dobrane do wieku dziecka i wspomagające jego rozwój. Propagujemy rozwijanie talentów dziecka od najmłodszych lat, rozbudzanie jego zainteresowań poprzez edukację ekologiczną, wzbogacanie słownictwa, doskonalenie wyobraźni, naukę języka angielskiego. Niewielka liczebność grup (do 15 dzieci) pozwala na poświęcenie odpowiedniej ilości czasu dla każdego przedszkolaka.

Skąd nazwa – ekoludki?

Eko – bo nauczymy dziecko szacunku dla ludzi, zwierząt i roślin.

Ludki – ponieważ jest to przedszkole zarezerwowane wyłącznie dla Małych Ludzi. Oferujemy w nim wszystko, czego potrzebują i o czym marzą dzieci.

Nasz Statut: